Про компанію

Detox Expert – інноваційний бренд, створений фармацевтичним науково-дослідним центром «Альянс краси» .

«Альянс краси» - підприємство, яке стабільно й динамічно розвивається на косметичному ринку України. Компанія входить в групу найбільших виробників косметичної продукції нашої країни. Сьогодні асортиментна кошик товарів «Альянсу краси» налічує понад 400 найменувань, випущених під власними торговими марками «Alliance Professional», «BIO Pharma», «Family doctor», «SUN Day», «Energy of Vitamins», «Вкусные секреты», «ORGANIC CONTROL», «Ясне сонечко», «NATURAL SPA», «OBLEPIKHA», «VIVA OLIVA», «n0% green home», «Green Collection», «For Men» і т.д. Усі продукти компанії створюються за унікальними рецептурами з якісної сировини європейських виробників.

На сьогоднішній день в активі компанії:

  • - наявність власного заводу з виробництва косметичних засобів;
  • - власна науково-дослідна лабораторія та мікробіологічна лабораторія;
  • - сучасна дизайнстудія з командою фахівців в області розробок дизайну етикеток, упаковки, логотипів, елементів фірмового стилю;
  • - забезпечення більш 300 робочих місць, в тому числі злагоджена команда фахівців, націлена на загальний результат;
  • - дистриб'юторська мережа по Україні. Філії в Одесі, Харкові, представленість продукції за кордоном (Казахстан, Молдова, Грузія, Білорусія, Ліван, Ємен, країни Прибалтики);
  • - більше 300 позицій косметичної продукції на замовлення компаній і торгових мереж, які зацікавлені в розширенні асортименту під власними торговими марками.

Уся продукція компанії «Альянс краси» виготовляється, слідуючи суворим правилам європейських стандартів GMP. На базі підприємства постійно проходить навчання співробітників стандартам GMP та ISO, за якими працюють найбільші заводи світу. Компанія проводить тренінги та майстер-класи, які дозволяють працівникам підприємства краще ознайомитися з правилами організації виробництва і контролю якості косметичних засобів.

Сьогодні 10% виробничого штату компанії займають інспектори з контролю якості продукції на всіх етапах технологічного циклу: контроль сировини, упаковки, напівфабрикатів, готової продукції і т.д. На підприємстві компанії здійснюється постійна модернізація обладнання, впровадження нових технологічних рішень, що дозволяє створювати нові вдосконалені види продукції.

У своїй діяльності «Альянс краси» дотримується двох основних принципів:

  • розвиток довгострокових і взаємовигідних відносин з партнерами: взаємна довіра, відкритість і спільна відповідальність за результат;
  • випуск продукції встановленої якості та гарантія її безпеки для споживачів.

«Альянс краси» - динамічна компанія, яка протягом усієї своєї діяльності активно прагне до розвитку і вдосконалення. Досягнувши певних результатів, ми не зупиняємося, і ставимо перед собою нові завдання та цілі. Ми крокуємо в ногу з технічним прогресом і постійно стежимо за останніми технологіями виробництва косметичної продукції. Це дозволяє нашій компанії розвиватися, рости, радувати партнерів і дарувати відчуття гармонії і здоров'я нашим споживачам.